samochody do tuningu

Dzisiaj podłączyłem do kablówki UPC w Krakowie KDL-32V4500. Ku mojemu zaskoczeniu na cyfrówce nie wyłapał absolutnie nic...Zrobiłem przed instalacja zerowanie wszystkiego i wybrałem opcje kablówka. Rozpocząłod wyszukiwania cyfrowego i przy 20% zatrzymał. Po odczekaniu dobrej chwili anulowałem i wyłapał analoga. Potem próbowałem recznie skanowac pasmo ale robił to tylko dla kanałow niekablowych i moze dlatego nic nie złapal... Z naziemnej bez problemu TVPHD i inne. W/g specyfikacji ma on tuner DVB-C. Zadzwoniłem do UPC i powiedzieli mi, ze bez ich tunera DVB nic nie złapie. Informacji na jakich częstotliwościach nadają cyfrówkę nie chcieli mi udzielić (pewnie tajne...). Albo gość miał racje i bez ich tunera rzeczywiście tego nie zdekoduje (chociaż wydawało mi sie, że przynajmniej wyłapie , ale wyświetli np. komunikat "zakodowane", czy "niedostepne" ), albo bez wykupienia paczki DVB te częstotliwości sa wycięte i TV nie ma prawa ich wyłapac. Może ktoś zna odpowiedzi na moje pytania? Pozdrawiam.
Co prawda napisałem to już w innym wątku , ale tu lepiej pasuje i myślę , że mi Admin głowy nie urwie.

Muzyka: Kasia Stankiewicz - Francuzeczka
Ksiazka: Gombrowicz - Ferdydurke (tak, skonczylem w koncu Gre Geralda)

Ostatnie dni byly po prostu przykre... i jeszcze przez pare dni beda. Dopoki sie nie pogodze z faktem, ze utracilem wiele swoich zdjec z Marysia.
Weekend spedzilem na reinstallce systemu, ktora skonczyla sie rozpierdolona partycja i wiekszoscia plikow na niej (ocalaly te, ktorych strate bym przebolal i mogl je odtworzyc poprzez ponowne sciagniecie) oraz zainstalowaniem systemu, ktory w sumie funkcjonuje teraz gorzej niz wczesniej.
Na szczescie zdjecia z Krakowa mialem na plycie, inaczej z reszta. Wiekszosc z pozostalych, z takich jednodniowych wypadow czy spacerow jest po prostu rozpieprzona. Moze 1/4 ocalala a co ladniejsze uda mi sie z imageshack'a sciagnac. Zawsze cos... bede musial teraz zebrac nowe zdjecia, nowe wspomnienia. Jakos bedzie.. pozbiera sie.. troche tutaj, troche tam... i bedzie sie od razu nagrywalo na plyty...
Jeszcze zobacz eile uda sie zdialac Easy Recoverowi. Ale na wiele juz nie licze...
Zycie jest paskudne i tyle.
Najblizszy weekend najprawdopodoneij tez spedze nad komputerem - formatowanie instalacja, konfiguracja, instalacja, okna, programy itp itd... piekna persepktywa.
Moze w srode postaram sie spotkac ze "szwagrem", tak zeby pogadac. Fajny koles z niego jest, a trzymamy sie jakos tak daleko, trzeba by to naprawic.
A tymczasem... ER konczy skanowanie, potem zaznaczanie, odzyskiwanie, sprawdzanie, przenoszenie, porownywanie, usuwanie...
Shit happens...
a w srode matura, w czwartek matura, w piatek matura... da sie przezyc

Rzeczywiście wynik powinien być inny.
Wykresów nie mogę zrobić bo nie mam skanera.
Równania:(droga w km , czas w h,prędkość w km/h)
Odcinek Ki-Kr podziel punktem S.Odległość Kr - S oznaczymy przez x i wyrazimy ją równaniem drogi rowerzysty wyruszającego z Kr.
1). x = v(2)*t gdzie t-odstęp czasu po jakim rowerzysta ten spotka jadącego z Ki
Oczywiście ,że droga rowerzysty, który wyruszył z Ki jest
2). 130 - x
tę drogę wyrazimy wzorem
3). 130 - x = (t - o,4)* v(1) liczba 0,4 to czas jego postoju w połowie drogii trzeba go odjąć bo droga wtedy nie jest przebywana.
Równanie 1) wstawiamy do 3).
4). 130 - v(2)*t = (t - o,4)* v(1)
a dalej to coraz łatwiej
podstaw wartości v(1) i v(2) i rozwiąż proste równanie
ja otrzymałem wynik
t = 1,46 h
po tym czasie od wyruszenia z Krakowa rowerzysta spotka swojego kolegę jadącego z Kielc
jesli tę wartość podstawisz do 1) to otrzymasz
x = 87,6 km od Krakowa,taką przebył drogę rowarzysta -krakowianin.
Godzinę spotkania sama obliczysz.


A co z tym mydleniem Krzyś?
Nie rozumiem


Gdyby gabinet był w remoncie w zastępstwie chyba by było możliwe zrobienie zastępczego wejścia?
Teoretycznie tak.


Nie widzieliście "bagatych" uczelni w Sz-nie :-) W WC w CPN ładniejsze drzwi są niż do sal wykładowych i "szych" :-)
Nie byłem nigdy w Szczecinie. W Krakowie zdzierają ze studentów zaocznych więc mają wypasione drzwiSkąd wiesz, ze one nie są drewniane....Po drzwiach tak z odległości od razu możesz rozpoznać, jaki stan? Super, gratuluję rentgena i skanera w oczach
Bo Volter to spec w wielu dziedzinach, a jego pasja to stolarkaSzablon by Sliffka (© samochody do tuningu)